SUŠENÉ HOBĽOVANÉ FOŠNE

Pre stolárov a tesárov ponúkame široký sortiment sušeného hobľovaného ihličnatého reziva vo vynikajúcich cenách.

Odber:

Všetok sortiment reziva je bežne dostupný buď na osobný odber na našej pobočke v Bratislave s možnosťou vlastného výberu konkrétneho reziva, alebo formou "Drive-In" cez internetovú objednávku, kde Vám náš personál na presný čas nachystá Vami objednané rezivo.

Cena za:

1ks

Kategórie:

Rezivo triedime do troch kategórií A, B a C. Presná definícia každej kategórie je uvedená nižšie v popise produktu.

2.2012.59 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

Pre stolárov a tesárov ponúkame široký sortiment sušeného hobľovaného ihličnatého reziva vo vynikajúcich cenách.

Všetky uvedené kategórie reziva vrátane ich popisu sú výhradne interné označovanie kvality reziva predávaného firmou AS TRADING, spol. s r.o. a v žiadnom prípade nereprezentujú akékoľvek oficiálne, normované, alebo medzinárodne uznávané označovanie kvality reziva.

Kategória A:

Triedené rezivo najvyššej kvality. Všetky kusy sú v celej dĺžke ostrohranné, rovné v každom smere, nemajú praskliny, odery, kôru, alebo diery. Môžu obsahovať len suky, ktoré nevytvárajú nerovnosti, alebo iné deformity reziva.

Kategória B:

Triedené rezivo, ktoré ale môže byť mierne ohnuté (akceptované vždy len v jednom smere, nie krútenie). Praskliny, kôru a odery môžu byť len maximálne do 10% celkovej dĺžky profilu a len na jednej hrane. Diery po vypadnutých sukoch môžu byť maximálne dve na jeden profil. Môže obsahovať suky, ktoré vytvárajú mierne nerovnosti, alebo iné deformity reziva.

Kategória C:

Triedené rezivo nižšej kvality, ktoré môže mať mierny ohyb vo viacerých smeroch – jemné krútenie. Praskliny (ktoré neprechádzajú cez celú hrúbku profilu), odery, alebo kôru môžu mať v celej dĺžke profilu, ale iba na jednej z hrán. Môže obsahovať maximálne 5 dier po vypadnutých sukoch.

SUŠENÉ HOBĽOVANÉ REZIVO – FOŠNE

DOSTUPNOSŤ:

Všetok sortiment reziva je bežne dostupný na pobočke na Rybničnej 38/J v Bratislave, každý pracovný deň od 7:00 do 15:30. Pre dostupnosť na iných pobočkách, alebo doručenie v rámci Slovenska nás prosím kontaktuje pre vypracovanie cenovej ponuky na dopravu.

MOŽNOSŤ PLATBY:

Všetok sortiment reziva je bežne dostupný buď na osobný odber na našej pobočke v Bratislave s možnosťou vlastného výberu konkrétneho reziva.
Možnosť platby:

  • Hotovosť
  • Platba kartou

Alebo formou „Drive-In“ cez internetovú objednávku, kde Vám náš personál na presný čas nachystá Vami objednané rezivo.
Možnosť platby:

  • Hotovosť
  • Platba kartou na mieste
  • Platba kartou online cez CardPay
  • Platba vopred prevodom
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu