SUŠENÉ HOBĽOVANÉ FOŠNE

Pre stolárov a tesárov ponúkame široký sortiment sušeného hobľovaného ihličnatého reziva vo vynikajúcich cenách.

Odber:

Všetok sortiment reziva je bežne dostupný na osobný odber na našej pobočke v Bratislave formou "Drive-In" s povinnosťou platby vopred, nakoľko z dôvodu mimoriadnej situácie do odvolania nie je možné platiť na pobočke v hotovosti, alebo kartou. Po dohode možné dodanie na iné pobočky, resp. v rámci Slovenska.

Cena za:

1ks

1.797.17 s DPH

Zrušiť výber
Katalógové číslo (SKU): - Kategórie: , ,
Popis

SUŠENÉ HOBĽOVANÉ REZIVO – FOŠNE

Pre stolárov a tesárov ponúkame široký sortiment sušeného hobľovaného ihličnatého reziva vo vynikajúcich cenách.

DOSTUPNOSŤ:

Všetok sortiment reziva je bežne dostupný na pobočke na Rybničnej 38/J v Bratislave, každý pracovný deň od 7:00 do 15:30. Pre dostupnosť na iných pobočkách, alebo doručenie v rámci Slovenska nás prosím kontaktuje pre vypracovanie cenovej ponuky.

CENY:
  • Sušené hobľované ihličnaté rezivo  –  277,50 EUR/m3 bez DPH  |  333,00 EUR/m3 s DPH
MOŽNOSŤ PLATBY:

Všetok sortiment reziva je bežne dostupný na osobný odber na našej pobočke v Bratislave formou “Drive-In” s povinnosťou platby vopred, nakoľko z dôvodu mimoriadnej situácie do odvolania nie je možné platiť na pobočke v hotovosti, alebo kartou.

NA STIAHNUTIE:

CENNÍK ŠTANDARDNE DOSTUPNÝCH ROZMEROV

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu