TEAKOVÁ DLAŽDICA

Olejované záhradné terasové dlaždice z masívnej dreviny TEAK. Dlaždice sú tvrdé, stabilné, vysoko záťažové a odolné proti poveternostným vplyvom počasia.

Rozmer:

30 x 30 x 2,4 cm

Cena za m2:

52,80 € s DPH

Olejovanie:

Dlaždica je olejovaná bezfarebným Teakovým olejom značky Ultran

Kvalita:

Teakových lamiel A/B

Hrúbka lamely dreviny:

2 cm

Hrúbka celej dlaždice:

2,5 cm

Váha 1ks:

0,7 kg

Vlastnosti:

Dlaždice sú tvrdé, stabilné, vysoko záťažové a odolné proti poveternostným vplyvom počasia.

Jednoduchosť:

Praktické a rýchlo zostaviteľné. Dajú sa pokladať na betón, drevo, koberec či linoleum, trávnik či hlinu. Sú jednoduché na údržbu.

Originál:

Žiadna imitácia či náhrada Teaku, žiadne WPC, dlaždice sú vyrobené z pravej dreviny Teak rastúcej v Indonézii.

4.80 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

TEAKOVÁ DLAŽDICA

Teak (rod Teka, dorastá až do výšky 40 m) je jednou z najlepších a najcennejších drevín rastúcich v južnej Ázii, ktoré vôbec poznáme. Spája v sebe takmer všetky vlastnosti, ktoré možno od dobrého dreva požadovať.

Je to dobrá trvanlivosť, malé zosychanie a napúčanie, vysoká odolnosť proti výkyvom vlhkosti, vysoká pevnosť a jednoduché opracovanie. Slúži ako konštrukčné drevo pre vonkajšie i vnútorné stavebné dielce pri vysokých nárokoch na stálosť tvarov a škár.

VÝHODY TEAKOVÉHO DREVA:
  • Nie je napádané plesňou, termitmi ani inými škodcami
  • Je veľmi tvrdé, pevné, pružné a trvanlivé
  • Odolá vplyvom počasia – slnečnému svetlu, vetru, dažďu, snehu a dokonca aj mrazu
STAROSTLIVOSŤ O TEAKOVÉ DREVO:

Bez ošetrenia sa farba dreva mení zo žltohnedej na striebristú. Pre zachovanie pôvodnej farby je potrebné raz za rok napustiť drevo teakovým olejom. Teakové drevo je možné chrániť niekoľkými spôsobmi: povrchovým náterom, postrekom, ponorením, máčaním a morením.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu