Back
Next product
VYLAMOVACIE DIELCE 23.2967.17 s DPH

TROJHRANNÁ LIŠTA S ODVESNOU PLNÁ

Trojhranná lišta s odvesnou na vytváranie hrán monolitických konštrukcií.

Rozmer

Trojhranná lišta 7/10/15 s odvesnou plná, Trojhranná lišta 10/15/25 s odvesnou plná, Trojhranná lišta 15/21/30 s odvesnou plná

Balenie

100m / 40ks, 50m / 20ks

Dĺžka lišty

2,5m

62.5864.43 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

Trojhranná lišta s odvesnou plná

Plastová trojhranná lišta s odvesnou je určená na vytvorenie skosených hrán monolitických konštrukcií. Vložením lišty do debnenia zabezpečíme vytvorenie pravého uhla skosených hrán. Predvŕtané otvory v lištách umožňujú priklincovanie k debneniu. Trojhranná lišta s odvesnou je vyrobená z odolného plastu.

HLAVNÉ VÝHODY:
Jednoduchá a rýchla montáž
Pri správnej manipulácií je možné použiť opakovane
Vysoká pevnosť a pružnosť lišty

POUŽITIE:
Cez predvŕtané otvory lištu priklincujeme alebo prichytíme k debneniu.
Po betonáži a oddebnení lištu odstránime.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu