TROJHRANNÁ LIŠTA

Trojhranná lišta na vytváranie hrán monolitických konštrukcií.

Balenie

100bm / 40ks, 50bm / 20ks

Dĺžka lišty

2,5m

Rozmer

Trojhranná lišta 10/15 – Balenie 100 bm, Trojhranná lišta 15/21 – Balenie 100 bm, Trojhranná lišta 20/28 – Balenie 100 bm, Trojhranná lišta 25/35 – Balenie 100 bm, Trojhranná lišta 30/43 – Balenie 50 bm

37.1581.60 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

Trojhranná lišta

Plastová trojhranná lišta je určená na vytvorenie skosených hrán monolitických konštrukcií. Vložením lišty do debnenia zabezpečíme vytvorenie pravého uhla skosených hrán. Predvŕtané otvory v lištách umožňujú priklincovanie k debneniu. Trojhranná lišta je vyrobená z odolného plastu.

HLAVNÉ VÝHODY:
Jednoduchá a rýchla montáž
Pri správnej manipulácií je možné použiť opakovane
Vysoká pevnosť a pružnosť lišty

POUŽITIE:
Cez predvŕtané otvory lištu priklincujeme alebo prichytíme k debneniu.
Po betonáži a oddebnení lištu odstránime.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu