TROJNOŽKY

Slúži k postaveniu stojok, uľahčuje ich montáž a zabezpečuje ich stabilitu. Nohy trojnožky sú otočné okolo zvislej osi, čo umožňuje použitie aj pri stenách a v rohoch miestnosti.

Váha 1ks:

11,50 kg

Povrch:

Žiarovo zinkový

Popis

TROJNOŽKA

Používa sa k postaveniu stojok. Jej úlohou je zjednodušiť ich montáž a zabezpečiť ich stabilitu. Nohy trojnožky sú otočné okolo zvislej osi, čo umožňuje použitie aj pri stenách a v rohoch miestnosti.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

SERVIS

Ponúkame opravy debniacich a lešenárskych systémov, ktoré boli poškodené nasadením a používaním na stavbách. Taktiež vykupujeme poškodený a predávame repasovaný materiál za výhodné ceny.

Ceny prenájmu