Univerzálny čistič PUR 500

Univerzálny čistič PU peny na odstránenie čerstvých škvŕn od PU peny z nenasiakavých povrchov

Podkategória:

Peny

Univerzálny čistič:

Samostatná rozprašovacia hlava umožňuje čistenie vonkajších plôch a je preto univerzálne použiteľná

Vhodné pre:

Samostatná rozprašovacia hlava umožňuje čistenie vonkajších plôch a je preto univerzálne použiteľná

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

Balenie:

12ks

62.19 s DPH

Na objednávku

Katalógové číslo (SKU): 525010 Kategórie: , ,
Popis

Univerzálny čistič PUR 500

Účinné látky zaisťujú vysoký čistiaci účinok a preto sa optimálne hodí ku spoľahlivému odstráneniu čerstvej polyuretánovej peny. Adaptér NBS je vhodný pre všetky systémy dostupné na trhu a umožňuje univerzálne použitie. Samostatná rozprašovacia hlava umožňuje čistenie vonkajších plôch a je preto univerzálne použiteľná. Vysoko aktívny čistič môže naleptať citlivé povrchy (laky, farby, textil, plasty). Vždy spravte skúšku pred aplikáciou.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu