Back
-20%

VARITREX TELEPROF SKLADACÍ REBRÍK

Teleskopický skladací rebrík pre profesionálne použitie

Hmotnosť -
Priečky

4 x 4, 4 x 5

Maximálna pracovná výška

Rebrík 4 x 4 – 5m, Rebrík 4 x 5 – 6,25m

Nosnosť

150 kg

483.84602.88 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: ,
Popis

Varitrex TeleProf skladací teleskopický rebrík

Rebrík je použiteľný v pozícii A ako aj v pozícii rovného rebríka. Rebrík sa dá teleskopicky vysunúť a nastaviť takže je ideálny pre použitie na nerovnom povrchu alebo na schodisku. Vďaka tuhej konštrukcii a protišmykovej úprave nôh je stabilný a bezpečný. Unikátny zamykací systém umožňuje nastaviť rebrík v rôznej pozícii podľa potreby.

Vlastnosti:

  • Profesionálny – bez ohľadu na pozíciu rebríka je vďaka tuhej konštrukcii a pogumovaným nohám stabilný a bezpečný
  • Teleskopicky nastaviteľný – rebrík umiestnite do požadovanej polohy aby ste dosiahli potrebnú výšku
  • Multifunkčný – vhodný pre použitie na povrchoch rôznych výšok
  • Kompaktný a jednoducho skladateľný – v zloženom stave nezaberá veľa miesta ( rebrík 4×4 je dlhý 1,25m, rebrík 4×5 je dlhý 1,50m)

 

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu