VEĽKOFORMÁTOVÁ PREGLEJKA

Veľkoformátová preglejka brezová s hrúbkou 21 mm vhodná na debnenie rôznych zbytkových plôch.

Hrúbka:

21 mm

Šírka:

1 250 mm

Dĺžka:

2 500 mm

Hmotnosť:

45,28 kg

Drevina:

Breza

Hrúbka fólie:

220/220 (g/m2)

Lepenie:

Exteriér

Trieda lepenia:

EN 314-2/KL3

124.20 s DPH

Dostupné na objednávku

Kategórie: ,
Popis

VEĽKOFORMÁTOVÁ PREGLEJKA

Veľkoformátová dorezová preglejka hladká Breza s hrúbkou 21 mm, ktorá sa používa buď ako samostatná stropná debniaca doska bez špeciálnych požiadaviek na pohľadovosť povrchu betónu, alebo ako dorezová doska na zadebnenie rôznych zbytkových plôch.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu