VIDLICA, PRIDRŽOVACIA A PADACIA HLAVA H20

Vidlica H20 umožňuje jednoduché pozdĺžne nadpájanie nosníkov H20. Pridržovacia hlava zaisťuje medzistojky prichytením na pásnicu nosníkov H20.

Padacia hlava:

Používa sa na uloženie nosníkov H20 na teleskopické stojky. Úderom kladiva sa spustí roznášací rošt tvorený nosníkmi o 6 cm nižšie, čím sa urýchli proces oddebnenia.

Vidlica na H20:

Používa sa rovnako ako padacia hlava, ale nie je ňou možné spustiť roznášací rošt. Umožňuje pozdĺžne nadpájanie nosníkov H20.

Pridržovacia hlava:

Zaisťuje medzistojky prichytením na pásnicu nosníkov H20.

Poistný trn:

Používa sa na zabezpečenie pridržiavacej hlavy v teleskopickej stojke a bráni vypadnutiu, alebo pootočeniu.

Popis

VIDLICA, PRIDRŽOVACIA A PADACIA HLAVA NA H20

Tieto prvky tvoria dôležité príslušenstvo stropného debnenia a umožňujú bezpečné, spoľahlivé a jednoduché použitie systému v rôznych podmienkach.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

SERVIS

Ponúkame opravy debniacich a lešenárskych systémov, ktoré boli poškodené nasadením a používaním na stavbách. Taktiež vykupujeme poškodený a predávame repasovaný materiál za výhodné ceny.

Ceny prenájmu