DIŠT. PRVOK BETÓNOVÝ BEZ DRÔTU

S betónovým prvkom bez drôtu viete jednoducho vymedziť spodnú výšku krytia. Pri otáčaní poskytuje viacero variant výšky krytia.

Výška krytia:

20-25-30 mm – 1000ks, 35-40-50 mm – 250ks, 45-55-60 mm – 125ks

Cena za:

1 balenie

19.8048.00 s DPH

Vymazať
Popis

DIŠT. PRVOK BETÓNOVÝ BEZ DRÔTU

Dišt. prvok betónový bez drôtu sa používa pod výstuž na určenie potrebnej spodnej výšky krytia. S otočením umožňuje viacero variant výšky krytia.  Tento prvok je vyrobený z odolného materiálu, ktorý obsahuje nehorľavú látku.

VÝHODY
  • Na výrobu sa používa vysoko odolný materiál s obsahom nehorľavej látky
  • S otáčaním podložky vzniká viacero variant výšky krytia
POUŽITIE

Ukladá sa pod výstuž tak, aby sa armatúra opierala o priehlbinu v podložke. Vzdialenosť samotných betónových prvkov sa určuje podľa priehybu výstuže.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu