VRTÁK SO STOP FUNKCIOU pre KRÁTKE EA KOTVY

Výhodný vrták so stop funkciou.

Vhodné pre:

Vrták so stop funkciou EBB je špeciálny vrták so stopkou SDS-Plus na vyvŕtanie otvorov pre krátke kotvy fischer EA II M6-M12.

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

42.6052.82 s DPH

Vymazať
Popis

VRTÁK SO STOP FUNKCIOU pre krátke EA kotvy h=25mm

Dorazový vrták EBB je špeciálny vrták s SDS-Plus stopkou na výrobu vyvŕtaných otvorov pre zarážacie kotvy fischer EA II (dĺžka: 25 mm). Doraz vrtáka špecifikuje predpísanú hĺbku ukotvenia pre rýchlu a ekonomickú prácu.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu