Vytláčacia pištoľ FIS AM pre dvojkomorové kartuše

Dávkovač pre dvojkomorové kartuše

Podkategória:

Montážne príslušenstvo

Materiál:

Robustná a odolná konštrukcia

Vhodé pre:

Vhodné pre dvojkomorové kartuše do 390 ml

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

Balenie:

1 kus

37.17 s DPH

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: 58000 Kategórie: , ,
Popis

Vytláčacia pištoľ FIS AM pre dvojkomorové kartuše

Fischer dávkovač FIS AM je vhodný pre rýchle dávkovanie injekčných dvojkomorových kartuší Fischer až do objemu 390 ml. Dávkovač má robustnú konštrukciu z odolného materiálu, hravo zvládne náročné podmienky na stavbe a zebezpečí pištoli dlhú životnosť. Plynulé vytláčanie umožňuje presné dávkovánie a zaručuje jednoduché ovládanie.

Princíp funkcie / montáž

  • Kartuša s nasadeným zmiešavačom sa vloží do pištole a vytláča sa opakovaným stláčaním piestu.

Aplikácia

  • Ľahké vytláčanie kartuší chemickej malty
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu