Vytláčacia pištoľ FIS DM S pre dvojkomorové kartuše

Vysokokvalitný dávkovač pre dvojkomorové kartuše pre rýchlu prácu

Podkategória:

Montážne príslušenstvo

Materiál:

Robustné plastové telo vystužené sklenými vláknami

Vhodé pre:

Vhodné pre dvojkomorové kartuše do 390 ml

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

Balenie:

1 kus

110.73 s DPH

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: 511118 Kategórie: , ,
Popis

Vytláčacia pištoľ FIS DM S pre dvojkomorové kartuše

Fischer dávkovač FIS DM S je vhodný pre rýchle a bezproblémové dávkovanie injektážnych kartuší fischer do 390 ml. Piest s troma tlačnými tyčami roznáša vytlačovaciu silu rovnomerne po celom priereze kartuše a zabraňuje nechcenému úniku. Robustné telo pištole z plastu je vystužené sklenými vláknami a je vysoko odolné proti poškodeniu pri páde. Vďaka ergonomickému prevedeniu pištol FIS DM S dobre padne do ruky a úchop je umiestnený v jej ťažisku, čo znižuje námahu pracovníka.

Princíp funkcie / montáž

  • Kartuša s nasadeným zmiešavačom sa vloží do pištole a vytláča sa opakovaným stláčaním piestu.

Aplikácia

  • Ľahké vytláčanie kartuší chemickej malty
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu