Vytláčacia pištoľ KP M1

Vytláčacia pištoľ pre silikónové kartuše/lepidlá

Podkategória:

Lepidlá

Materiál:

Kovové prevedenie

Vhodé pre:

Pištoľ KP M1 je vhodná pre kartuše až do 310 ml.

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

Balenie:

1 kus

9.55 s DPH

Dostupné na objednávku

Popis

Vytláčacia pištoľ KP M1

Fischer vytláčacia pištoľ KP M 1 je vhodná pre aplikáciu štandardných kartuší. Robustný dizajn pre semi-profesionálne použitie. Plynulé vytláčanie umožňuje presné dávkovanie a uľahčuje použitie. Pevné a odolné prevedenie konštrukcie pre bežné kartuše s objemom do 310 ml. Pištoľ odoláva náročným podmienkam stavby a je vhodná pre profesionálnych montérov. Vďaka subtílnemu tvaru pištole je možné aplikovať obsah kartuše aj do ťažko prístupných miest.

Aplikácia

  • Ľahké vytláčanie kartuší

Vhodné pre

  • Kartuše s objemom 150 ml
  • Kartuše s objemom 310 ml
  • Bežné silikónové kartuše/lepidlá
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu