Vytláčacia pištoľ KP M2

Vysokokvalitná aplikačná pištoľ pre silikónové kartuše.

Podkategória:

Montážne príslušenstvo

Materiál:

Robustné prevedenie

Vhodé pre:

Pištoľ KP M2 je vhodná na použitie s kartušami s objemom 150 ml, 300 ml a bežnými silikónovymi kartušami

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

Balenie:

1 kus

30.63 s DPH

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: 53117 Kategórie: , ,
Popis

Vytláčacia pištoľ KP M2

Fischer aplikačná pištol KP M 2 je vhodná na vytláčanie silikónových kartuší. Prevodový pomer 18: 1 robí extrúziu efektívnu a energeticky účinnú, a to aj v prípade vysoko viskóznych materiálov. Zprevodovanie vytláčacej sily 18:1 stojí za jednoduchým a rýchlim vytláčaním aj vysoko viskóznych materiálov, čo zbytočne neunavuje ruky montéra. Robustná konštrukcia pištole z tvrdeného plastu odolá náročným podmienkám na stavenisku a a teší sa dlhej životnosti. Na kartušu umiestnenú v pištoli je jednoduché naskrutkovať nový zmiešavač.

Princíp funkcie / montáž

  • Kartuša s nasadeným zmiešavačom sa vloží do pištole a vytláča sa opakovaným stláčaním piestu.

Aplikácia

  • Ľahké vytláčanie kartuší chemickej malty

Vhodné pre

  • Kartuše s objemom 150 ml
  • Kartuše s objemom 300 ml
  • Bežné silikónové kartuše
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu