Vytláčacia pištoľ na stlačený vzduch FIS DP S-L

Vysokokvalitný dávkovač pre dvojkomorové kartuše s technológiou stlačeného vzduchu.

Podkategória:

Montážne príslušenstvo

Vhodé pre:

Vhodné pre dvojkomorové kartuše do 585 ml

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

Balenie:

1 kus

877.24 s DPH

Dostupné na objednávku

Katalógové číslo: 511125 Kategórie: , ,
Popis

Vytláčacia pištoľ na stlačený vzduch FIS DP S-L

Fischer dávkovač FIS DP S-L s pohonom z stlačeným vzduchom je vhodný pre rýchle a bezproblémové dávkovanie injekčných kartuší fischer až do 585 ml. Zvlášť sa odporúča pre prácu na vlepované výstuže. Rýchle odpustenie prebytočného tlaku zamedzuje nechcenému vytekaniu malty zo zmiešavača, takže pracovné miesto zostane čisté. Regulačný ventil umožňuje nastaviť rýchlosť toku chemickej malty podľa podmienok na stavbe a požiadaviek montáže. Práca je vďaka ergonomickej rukoväti plynulá a montéra zbytočne neunavuje.

Princíp funkcie / montáž

  • Kartuša sa vloží do vytláčacej pištole, ktorá je napojená na stlačený vzduch, a jednoducho sa stlačí spúšť.

Aplikácia

  • Ľahké vytláčanie kartuší chemickej malty
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu