Zahradzovací stĺpik 70 x 70 mm

Zahradzovací stĺpik rozmer 70 x 70 mm sklápací, na uchytenie pomocou skrutiek alebo na zaliatie do betónu, s EURO profilovým cylindrickým zámkom.

Priemer:

70 x 70 mm

Dĺžka:

900 mm nad povrchom

Úprava stĺpika

,

Typ stĺpika

,

Dodanie

Upresníme na základe objednávky/dopytu, ale v závislosti na skladovej dostupnosti výrobcu zvyčajne 2 až 3 týždne.

0.00 s DPH

Vymazať
Popis

Zahradzovací stĺpik rozmer 70 x 70 mm sklápací, na uchytenie pomocou skrutiek alebo na zaliatie do betónu, s EURO profilovým cylindrickým zámkom

Zahradzovací stĺpik z oceľovej trúbky s rozmerom 70 x 70 mm

Vlastnosti

  • oceľová trubka s rozmerom 70 x 70 mm
  • s navarenou oceľovou krytkou
  • dĺžka 900 mm nad povrchom
  • sklápací
  • s EURO profilovým cylindrickým zámkom a tromi kľúčmi
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu