Zahradzovací stĺpik 76 mm

Zahradzovací stĺpik priemer 76 mm statický, nakloniteľný, na uchytenie pomocou skrutiek alebo upevnenie do adaptéra pod povrchom.

Priemer:

76 x 2,6 mm

Dĺžka:

900 mm nad povrchom

Úprava stĺpika

,

Typ stĺpika

Dodanie

Upresníme na základe objednávky/dopytu, ale v závislosti na skladovej dostupnosti výrobcu zvyčajne 2 až 3 týždne.

0.00 s DPH

Vymazať
Popis

Zahradzovací stĺpik priemer 76 mm statický, nakloniteľný, na uchytenie pomocou skrutiek alebo upevnenie do adaptéra pod povrchom

Zahradzovací stĺpik z oceľovej trúbky s priemerom 76 x 2,6 mm

Vlastnosti

  • oceľová trubka s priemerom 76 x 2,6 mm
  • s navarenou oceľovou krytkou
  • dĺžka 900 mm nad povrchom
  • nepohyblivý
  • na uchytenie pomocou skrutiek a platne o veľkosti 100 x 150 mm alebo pomocou adaptéra pod povrchom
  • dá sa nakloniť o 30 stupňov na každú stranu
Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu