ZARÁŽACIA KOTVA EA II – D / EA N – D

Narážacia kotva na dočasné upevnenie diamantových píl a jadrových vŕtačiek.

Vhodné pre:

Je vhodná na dočasné ukotveniu diamantových píl a jadrových vŕtačiek. Aby bola schopná prenášať vyššie a dynamické zaťaženie, má zosilnený plášť.

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

24.9033.99 s DPH

Vymazať
Popis

ZARÁŽACIA KOTVA EA II D / EA N-D – pre uchytenie jadrovej vŕtačky a diamantových píl

fischer EA II M 12 D je oceľová kotva s vnútorným závitom s antikoróznou ochranou galvanickým zinkovaním. Je vhodná na dočasné ukotveniu diamantových píl a jadrových vŕtačiek. Aby bola schopná prenášať vyššie a dynamické zaťaženie, má zosilnený plášť. Aktivuje sa pomocou kladiva a montážneho prípravku EHS Plus. Kotva sa usadí do otvoru do roviny s povrchom kotevného podkladu a jadro sa zarazí na koniec plášťa. Tým ho rozoprie a zaprie o stenu vyvŕtaného otvoru. Náležitého rozoprenia nie je možné dosiahnuť jednoduchým zaskrutkovaním skrutky.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu