ZARÁŽACIA KOTVA ZYKON FZEA II antikorózna oceľ

Kotva s vnútorným závitom a krátkou kotevnou hĺbkou pre jednotlivé upevnenie v trhlinovom betóne.

Zarážacia kotva ZYKON FZEA II v prevedení nerez:

Kotva s vnútorným závitom a krátkou kotevnou hĺbkou pre jednotlivé upevnenie v trhlinovom betóne.

Použitie:

vhodná pre jednotlivé upevnenia potrubí, káblových trás a vzduchovodu do trhlinového betónu v exteriéri.

Schválené pre:

– Betón C20/25 až C50/60, s trhlinami i bez trhlín

Vhodné pre:

– Betón C12/15
– Prírodný kameň s celistvou štruktúrou

Doručenie:

– V prípade tovaru skladom 1 – 2 pracovné dni.
– V prípade tovaru na objednávku 2-5 pracovných dní.

365.55641.94 s DPH

Vymazať
Popis

Oceľová zarážacia kotva ZYKON FZEA II v prevedení nerez R

fischer ZYKON zarážacia kotva FZEA II je kotva s vnútorným závitom vyrobená z nerezovej ocele. Špeciálny vrták FZUB sa používa na vyvŕtanie otvoru so zadným rezom jedným montážnym krokom. Kotva so zadným rezom sa aplikuje predsadenou montážou. Plášť kotvy sa roztiahne použitím montážneho prípravku FZED, ktorý narazí rozperný tŕň na kužeľ a upevní kotvu tvarovým zámkom. fischer ZYKON zarážacia kotva FZEA II je vhodná pre jednotlivé upevnenia potrubí, káblových trás a vzduchovodu do trhlinového betónu v exteriéri.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu