PLASTOVÁ ZÁTKA

Plastová zátka, ktorá slúži na uzavretie rúrky po odstránení kónusu.

Priemer:

18 mm, 22 mm, 26 mm

Balenie:

1000ks – 18mm, 1000ks – 22mm, 500ks – 26 mm

26.4039.60 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

PLASTOVÁ ZÁTKA

Plastová zátka slúži na uzavretie rúrky po odstránení kónusu. Pre vodonepriepustné betóny je nepoužiteľná.

POUŽITIE

Na spojovaciu tyč debnenia sa nasunie plastová rúrka s plastovým kónusom. Nasleduje betonáž pri ktorej sa odporúča použitie ponorného vibrátora, aby došlo ku kompletnému zatečeniu plastovej rúrky betónom. Po betonáži sa odstráni kónus z rúrky a použije sa plastová zátka.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu