ZUBOVÁ LIŠTA

Odolná plastová dištančná lišta vhodná na zabezpečenie požadovanej výšky krytia pri betonáži, určená pre spodnú výstuž.

Balenie:

100 m / 50 ks, 60 m / 30 ks

Dĺžka lišty:

2 m

Dostupná výška krytia:

15mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 50mm, 60mm, 70mm

38.0465.28 s DPH

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: , ,
Popis

Zubová lišta

Zubová lišta je určená na vymedzenie vzdialenosti vodorovnej a zvislej armatúry od okraja konštrukcie, alebo debnenia. Výška krytia určuje vzdialenosť medzi armatúrou a debnením. Používa sa najmä pri pokládke armatúry pre veľké plochy a zvyčajne pod spodnú výstuž. Je vyrobená z odolného PVC plastu. Vďaka bočným „zubovým“ výrezom umožňuje dobré zatečenie betónu.

HLAVNÉ VÝHODY
  • Jednoduchá a rýchla montáź
  • Výborná stabilita na rovných a pevných plochách
  • Ideálne zatečenie betónom
POUŽITIE

Ak je to možné, zabezpečíme čo najrovnejší a najpevnejší podklad pre položenie zubových líšt. Následne môžeme začať ukladať zubové lišty s dôrazom na dodržanie odporúčaných rozostupov (0,5 m až 1,0 m v závislosti od váhy a hrúbky armatúry).

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

DOPRAVA

Dopravu menších a ľahších komponentov, ako pojazdné lešenie, spotrebný materiál a iné, Vám vieme zabezpečiť buď vlastnou prepravou, alebo cez partnerskú doručovaciu firmu DB Schenker. V prípade potreby prepravovať väčšie množstvo materiálu, ako debniace systémy, fasádne lešenie, alebo rezivo Vám vieme sprostredkovať niekoľko spoločností špecializujúcich sa na takúto formu dopravy.

Ceny prenájmu