STAHL MASTER

Oceľové debnenie MASTER je ideálne na veľkoplošné nasadenie a odoláva vysokému tlaku čerstvého betónu.

Prípustné zaťaženie:

80 kN/m2

Povrch ocele:

Žiarovo zinkový

Preglejka:

Fínska poplastovaná preglejka s hrúbkou 18 mm

Manipulácia:

Vhodné najmä na veľkoplošné nasadenie žeriavom

Kompatibilita:

Plne kompatibilné s hliníkovým debnením ALU MASTER, ako aj s DOKA systémom

Popis

Stenové debnenie RINGER STAHL MASTER

Oceľové rámové debnenie STAHL MASTER je vhodné na veľkoplošné nasadenie a odoláva vysokému tlaku čerstvého betónu. Vďaka svojej robustnosti a povrchovej úprave žiarovým zinkovaním vyniká dlhou životnosťou a vysokou odolnosťou.

DEBNENIE OBLÚKOV

Debnenie oblúkov pozostávajúce zo štandardných panelov MASTER, oblúkových plechov s integrovaným predpínacím zariadením a zrovnávacou koľajnicou.

Najmenší polomer je 1,80 m.

Služby

NÁVRH NASADENIA NA MIERU

Na základe výkresovej dokumentácie a konzultácie detailov, Vám vieme na mieru vypracovať optimalizovaný projekt nasadenia, tzv. kladačský plán, s presným množstvom potrebného materiálu.

PORADENSTVO

Naši technici Vám vždy ochotne poskytnú odborné a kvalifikované poradenstvo, či už pri výbere vhodného technického riešenia, alebo samotnej realizácií Vášho projektu. Taktiež Vám vieme poradiť pri správnom výbere spotrebného materiálu vhodného na riešenie špecifických požiadaviek stavby.

SERVIS

Ponúkame opravy debniacich a lešenárskych systémov, ktoré boli poškodené nasadením a používaním na stavbách. Taktiež vykupujeme poškodený a predávame repasovaný materiál za výhodné ceny.

Ceny prenájmu